Jelentkezés - Szerkesztő, szerkesztőségi munkatárs

Magyarország legnagyobb internetes lovas portálja, a LOVASOK.HU szerkesztőségi munkakörbe gyakornokokat keres, rugalmas időbeosztással, otthonról, részmunkaidőben, iskola szünetben is végezhető munkára.

Feladatok:

  • Cikkek felszerkesztése
  • Cikkírás/szövegírás
  • Social média felületek kezelése
  • Kreatív anyagok gyűjtése
  • Kapcsolattartói feladatok
  • Anyaggyűjtések

A munkához tartozó elvárásaink:

  • Tökéletes helyesírás
  • Jó kommunikációs készség, írástudás
  • Kreativitás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Angol, német vagy olasz nyelvtudás
  • Monotonítástűrő képesség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő, piacvezető lovas média cégnél média tapasztalat, rugalmas gyakornoki munka, igazolással, sikeres gyakornoki program esetén kiemelkedő karrierlehetőség, hosszú távú munkalehetőség, fix bérezéssel.

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Fénykép nélküli önéletrajzodat és magyar nyelvű motivációs leveled karrier portálunkra várjuk!

Jelentkezésedet az alábbi űrlapon tudod leadni.

Személyes adatok
Tanulmányok
Nyelvtudás
Lovas érdeklődés
[Kérlek sorold fel őket vesszővel elválasztva.]

[Kérlek sorold fel őket vesszővel elválasztva]
Jelentkezési adatok
[Maximális fájlméret: 10MB]

2019-05-02T18:50:35+00:00